sobota, 3 czerwca, 2023
Google search engine
Strona głównaNa goracoKasia Cichopek i Marcin Hakiel z nowymi partnerami na komunii córki. Paparazzi...

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel z nowymi partnerami na komunii córki. Paparazzi mieli co fotografować… [DUŻO ZDJĘĆ]

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel spotkali się 21 maja na komunii córki. Byłym małżonkom towarzyszyli nowi partnerzy. Nie zabrakło też paparazzi. Mamy dużo zdjęć. 

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel minioną niedzielę spędzili wspólnie na komunii swojej córeczki Helenki. Wiadomo było, że każde z nich mocno zaangażowało się w uroczystość ważną dla dziewczynki. Tancerz już wcześniej wyjawił, że chociaż w kościele pojawią się wspólnie, to zorganizują dwa oddzielne przyjęcia.

Zdecydowaliśmy, że opieka naprzemienna będzie dla nas lepsza, bo my się już praktycznie nie widujemy. Wymiana następuje u nas w szkole; mamy tak, że tydzień każdego rodzica kończy się i zaczyna w szkole. Uważam, że to jest najzdrowsze, bo po co sobie dorzucać emocji? I tak czasem musimy się widywać na wywiadówkach, czy np. niedługo córka będzie miała komunię, to wiadomo, że będziemy w kościele razem, ale przyjęcia robimy już osobno – wyjaśnił Marcin w wywiadzie dla Wprost.

Przed kościołem nie zabrakło oczywiście paparazzi.

Komunia córki Kasi Cichopek i Marcina Hakiela. Zdjęcia paparazzi

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel razem ze swoimi nowymi partnerami pojawili się w kościele, gdzie swoje wielkie święto miała 9-letnia Helenka. Na miejscu nie zabrakło oczywiście paparazzi. Po zdjęciach, które zrobili widać, że dziewczynka jest bardzo szczęśliwa, a uśmiech nie schodził z jej twarzy.

W świątyni oprócz byłych małżonków pojawił się także Maciej Kurzajewski i tajemnicza Dominika, która spotyka się od kilku miesięcy z tancerzem. Nie zabrakło nawet wspólnych rodzinnych zdjęć, do których pozowali Kasia i Marcin wraz z dziećmi. Wszystko zobaczycie w naszej galerii.

Co Marcin Hakiel kupił córce na komunię?

Marcin Hakiel po tym, jak jego córka spędziła czas ze swoją mamą i jej bliskimi, zabrał Helenkę do swojego mieszkania, gdzie czekało na nią kolejne przyjęcie, a także piękny i kosztowny prezent. Dziewczynka dostała rower, który miał kosztować aż 3 tys. złotych. 

Po kilku godzinach po dzieci przyjechał Marcin Hakiel. Nie wchodził do mieszkania Kasi. Zaczekał na Helenę i Adama przed blokiem. W mieszkaniu tancerza czekało na nich drugie przyjęcie. Dziewczynka dostała tam piękny damski rower z koszyczkiem. Taki pojazd kosztuje aż 3 tysiące złotych!Helenka od razu chciała przetestować rower, więc razem z tatą i jego nową partnerką, Dominiką, wyszli na spacer – czytamy w Super Expressie.

Artykuł pochodzi z tej strony.

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular