sobota, 22 czerwca, 2024
Strona głównaNa goracoKsiążę Louis na koronacji zaserwował fotografom całą serię grymasów. Była powtórka z...

Książę Louis na koronacji zaserwował fotografom całą serię grymasów. Była powtórka z jubileuszu Elżbiety II?

Koronacja Karola III. Książę Louis zwrócił uwagę grymasami. To powtórka z jubileuszu królowej Elżbiety II?

6 maja odbyła się koronacja króla Karola III królowej Camilli. Małżonkowie prezentowali się tego dnia niezwykle dostojnie. Tutaj zobaczycie wygląd monarchy, a tutaj jego małżonki.

Koronacja Karola III. Rodzina królewska na uroczystości

W ważnej uroczystości Karolowi i Camilli towarzyszyli wielcy tego świata, ale przede wszystkim najbliżsi. Szczególnie czekano na przybycie najbardziej lubianych i szanowanych: księcia Williamaksiężnej Kate oraz ich dzieci – 9-letniego księcia George’a, 8-letniej księżnej Charlotte i 5-letniego księcia Louisa. Nie zabrakło księcia Harry’ego, który nie mógł zabrać na koronację ani żony Meghan Markle, ani dzieci.

View this post on Instagram

A post shared by JastrzabPost.pl (@jastrzabpost.pl)

Wiele osób spodziewało się, że podczas dzisiejszej ceremonii Louis będzie miał trudności z zapanowaniem nad emocjami. W końcu podczas jubileuszu królowej Elżbiety II w ubiegłym roku dał się zapamiętać przez swoje niesforne zachowanie. Tym razem było o niebo lepiej, ale najmłodsze dziecko Kate i Williama zaserwowało fotoreporterom całą serię zabawnych grymasów.

Koronacja Karola III. Wszystkie grymasy księcia Louisa

Książę Louis kilka dni temu skończył 5 lat. Maluch jest bardzo żywiołowy, co już niejednokrotnie pokazał podczas publicznych wystąpień. Z tego to powodu był bacznie obserwowany na koronacji dziadka.

Wszystko wyglądało bardzo dobrze, a starsza siostra Charlotte wydawała się panować nad chłopcem. Szli razem za rękę i siedzieli blisko siebie. Fotoreporterom nie umknęły jednak grymasy Louisa. Maluch nie zawiódł i zaserwował ich całą gamę. Poniżej zobaczycie kilka z nich,

View this post on Instagram

A post shared by Harper's BAZAAR (@harpersbazaarus)

Jeszcze przed koronacją zapytano Kate, czy się nie obawia wybryków Louisa.

Nigdy nie wiadomo – odpowiedziała.

Było jednak o niebo lepiej niż podczas jubileuszu nieżyjącej już Elżbiety II.

View this post on Instagram

A post shared by Yahoo Style HK (@yahoostylehk)

Jaką rolę pełnił podczas koronacji Karola III George?

George jest drugą osobą w kolejce do objęcia tronu. Podczas koronacji dziadka pełnił ważną rolę. Ubrany w galowy mundur był jednym z paziów, którzy towarzyszyli parze królewskiej.

Mimo że ma tylko dziewięć lat, George jest bardzo dojrzały i ma już głębokie zrozumienie ról swojego dziadka i ojca, a także swojej przyszłej roli. To zadanie jest wspaniałym znakiem przyszłości projektowanej mu przez króla – powiedział informator z otoczenia royalsów gazecie The Sun.

W pewnym momencie książę zaliczył jednak drobną wpadkę. O tym przeczytacie tutaj.

Artykuł pochodzi z tej strony.

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular