wtorek, 27 lutego, 2024
Strona głównaNa goracoKsiężna Kate nawet dzieciom nie dała się namówić na złamanie królewskiego zakazu!...

Księżna Kate nawet dzieciom nie dała się namówić na złamanie królewskiego zakazu! Opowiedziła też o księciu Louisie

Księżna Kate lubi spotykać się z dziećmi. Tym razem, podczas festiwalu ogrodniczego, zradziła kilka tajemnic swojego najmłodszego synka, a także swoich. Jaką pamiątkę otrzymały dzieci po tym spotkaniu?

Księżna Kate jest przyszłą królową Wielkiej Brytanii. W chwili obecnej, kiedy panującym jest jej teść, stała się jedną z najważniejszych osób w rodzinie królewskiej. Kolejka do tronu jest bowiem jeszcze krótsza. To zaś oznacza, że Kate ma teraz jeszcze więcej obowiązków. Rozrasta się także lista rzeczy, których żonie Williama absolutnie robić nie wolno.

Księżna Kate zastąpiła zmarłą królową

Księżna Kate pojawiła się podczas Chelsea Flower Show, corocznego festiwalu ogrodniczego, który ma ponad stuletnią tradycję. Zwyczajowo bierze w nim udział ktoś z rodziny królewskiej, sama królowa Elżbieta II odwiedziła festiwal ponad pięćdziesiąt razy w ciągu swojego panowania. W tym roku to właśnie Kate pojawiła się, by spotkać się z poddanymi. To pokazuje, jakie obowiązki i patronaty przejmuje i jaką rolę zaczyna pełnić.

Kate założyła z tej okazji zwiewną sukienkę w kolorze różu, idealnie pasującą do jej kolorytu. Stylizację uzupełniła beżowymi czółenkami na  obcasie, z wiązaniem wokół kostki. Swobodna elegancja była idealna na taką okazję, kolor sukienki kojarzył się z płatkami kwiatów. Księżna Kate wyglądała na zrelaksowaną.

Tajemnice księżnej Kate i księcia Louisa

Księżna Kate tym razem spotkała się z dziećmi. Rozmawiała z najmłodszymi, a nawet bawiła się z nimi w „polowanie na robaki”. Podczas lunchu, gdy dzieci jadły kanapki i owoce, siedziała z nimi na kocu i odpowiadała na pytania. Dzieci bardzo interesowało, jak to jest być księżniczką. Kate odpowiedziała, że wciąż się tego uczy i że musi ciężko pracować każdego dnia.

Opowiedziała także o swoich dzieciach, o tym, że każde z nich ma inny charakter, a ona, jako mama, musi znaleźć sposób, by odpowiedzieć na wszystkie ich potrzeby. Zdradziła też, że książę Louis, który rozpoczął już naukę w szkole, jest tam zapalonym ogrodnikiem. Podobno dla małego księcia szczególną radością jest uprawa bobu.

Dzieci poprosiły przyszłą królową, by podpisała się na ich rysunkach kwiatów, które wykonały. Niestety, księżna Kate musiała stanowczo odmówić, gdyż rozdawanie autografów jest czymś, czego rodzina królewska robić nie może. Aby uczcić spotkanie, Kate narysowała na każdym z dziecięcych rysunków kwiatek, zamiast swojego podpisu.

View this post on Instagram

A post shared by The Prince and Princess of Wales (@princeandprincessofwales)

Spodziewalibyście się tego?

Artykuł pochodzi z tej strony.

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular