czwartek, 30 listopada, 2023
Google search engine
Strona głównaNa goracoPatricia Kazadi nie wiedziała, że robią jej zdjęcia. My patrzymy na wartą...

Patricia Kazadi nie wiedziała, że robią jej zdjęcia. My patrzymy na wartą FORTUNĘ torebkę

Patricia Kazadi przyłapana przez paparazzi. Nie wiedziała, że robią jej zdjęcia. My patrzymy na luksusową torebkę. Ten gadżet kosztuje fortunę! 

Patricia Kazadi ma wiele talentów. Jest aktorką, wokalistką i prezenterką telewizyjną. W dorobku ma dwa albumy studyjne, dwie EP-ki i role w licznych filmach oraz serialach. Niestety, przez kolor skóry (jej tata pochodzi z Demokratycznej Republiki Konga) gwiazda wciąż miewa problemy.

W niedawnym wywiadzie dla Wirtualnej Polski Patricia ujawniła, że bywają sytuacje, gdy producenci odmawiają jej ról – właśnie ze względu na pochodzenie etniczne.

Teraz wygrałam casting na główną rolę do filmu i już dostałam kalendarzówkę dni zdjęciowych, już pakowałam walizkę. Nagle się okazało, że przemyśleli to i mulatka w głównej roli… Powiedziałam sobie „OK”, przyjęłam to, bo co miałam zrobić? Miałam jednak satysfakcję, że wygrałam ten casting, że spodobało się moje aktorstwo. Po prostu fakt, że jestem mulatką, mnie zdyskwalifikował (…) Myślę, że gdybym miała inny kolor skóry, grałabym dużo, dużo więcej. Wiem to – podzieliła się refleksją.

Patricia Kazadi przyłapana przez paparazzi. Ile kosztowała jej torebka?

W drugiej połowie września paparazzi przyłapali Patricię podczas jesiennego spaceru ze znajomym. Zrobili jej serię zdjęć, a my zwróciliśmy szczególną uwagę na jedno – noszoną przez torebkę. Ten konkretny model marki Louis Vuitton kosztuje niemałą fortunę, bo aż 17 300 złotych.

Po najnowsze ujęcia aktorki/wokalistki zapraszamy Was do poniższej galerii.

Artykuł pochodzi z tej strony.

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular