Wiadomości z tagiem Eurowizja  RSS
Roksana Węgiel pokazała przystojnego ojca! Już wiemy, po kim jest taka śliczna!

24.06.2019 1:43


Roksana Węgiel pokazała zdjęcie z ojcem z okazji jego święta. Dzięki wspólnej fotografii już wiemy, po kim młoda piosenkarka odziedziczyła urodę. Roksana Węgiel z impetem wdarła się na polskie sceny muzyczne po tym, jak wygrała dziecięcy konkurs na Eurowizji. 14-letnia dziewczynka w ciągu roku stała się idolką tysięcy nastolatków, którzy wzorują się na jej stylizacjach […]

Tagi: Eurowizja
Źródło: jastrzabpost.pl

Roxie Węgiel w nowym aparacie na zębach pozuje w ramionach swojego ukochanego ojca! Ale są do siebie podobni!

23.06.2019 21:57


Roksana Węgiel jako 14-latka zrobiła zawrotną karierę muzyczną. Podczas całego etapu spełniania jej marzeń nastolatkę wspierają ukochani rodzice. Z okazji dnia ojca Roxie pochwaliła się ślicznym zdjęciem ze swoim tatą Roksana Węgiel z impetem wdarła się na polskie sceny muzyczne po tym jak wygrała dziecięcy konkurs na Eurowizji. Obecnie 14-letnia dziewczynka stała się idolką tysięcy […]

Tagi: Eurowizja
Źródło: jastrzabpost.pl

Sasha Strunin zrobiła karierę jako nastolatka. Po głośnym udziale w "Big Brotherze" zawiesiła karierę. Teraz wraca całkiem odmieniona!

22.06.2019 22:43

Sasha Strunin zyskała sławę jako wokalistka zespołu The Jet Set, z którym wydała kilka przebojów, a nawet reprezentowała Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji. W czasie największej popularność zaliczyła głośny udział w "Big Brotherze", po czym postanowiła odpocząć od blasku fleszy. Po kilkuletniej przerwie wróciła do show-biznesu, by zaprezentować mediom nową siebie. Jak potoczyła się kariera Sashy Strunin?

Tagi: Eurowizja
Źródło: plejada.pl

Roksana Węgiel już nie jest grzeczną nastolatką! W najnowszych ciuchach wygląda jak łobuziara! Kto ja tak wystylizował?

22.06.2019 12:02


Roksana Węgiel jest jedną z najbardziej popularnych piosenkarek młodego pokolenia i zaczyna już deptać po piętach starszym starszym koleżankom. Ostatnio zaliczyła kilka modowych wpadek, czy tak było tym razem? Roksana Węgiel od momentu wygrania Eurowizji Junior w 2018 roku jest ciągle na językach Polaków. Roxie weszła do show biznesu z wielkim przytupem wygrywając też program […]

Tagi: Eurowizja
Źródło: jastrzabpost.pl

Edyta Górniak i Michał Szpak pogodzili się! Sensacyjne pojednanie gwiazd na Instagramie! Fani przecierają oczy z niedowierzania!

21.06.2019 21:47


Edyta Górniak i Michał Szpak pogodzili się! Wszystko wskazuje na to, że pomiędzy gwiazdami doszło do wielkiego pojednania. Na razie wirtualnego. Edyta Górniak nigdy nie ukrywała swojej niechęci wobec Michała Szpaka. Do szeroko komentowanego spięcia między gwiazdami doszło przy okazji preselekcji na Eurowizję 2016, w których diwa przegrała w głosowaniu SMS z młodszym kolegą. Artystka […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Zwycięzca Eurowizji 2019, Duncan Laurence na jedynym koncercie w Polsce

18.06.2019 13:43


Duncan Laurence, zwycięzca tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji, zagra swój pierwszy koncert w Polsce. Artysta wystąpi 25 listopada 2019 roku w warszawskiej Proximie w ramach swojej europejskiej trasy koncertowej, zapowiadającej jego debiutancką płytę.

Tagi: Eurowizja
Źródło: muzyka.interia.pl

Odmieniona Roksana Węgiel o swojej karierze i życiu na walizkach. Jest już zmęczona?

18.06.2019 9:09

Roksana Węgiel ma zaledwie 14 lat, a już może się pochwalić licznymi sukcesami. W studiu "Dzień Dobry TVN" opowiedziała o tym, jak wygląda życie po wygraniu dziecięcej Eurowizji. Jakie są blaski i cienie jej kariery muzycznej?

Źródło: www.telemagazyn.pl

Festiwal w Opolu 2019: Lidia Kopania szydzi z występu koleżanki z branży. "Ania K*rwan, brawo TVP"

15.06.2019 15:43

Festiwal w Opolu 2019 znów wzbudza emocje. Wszystko przez internetowy wpis Lidii Kopani, która publicznie obraziła koleżankę po fachu, Annę Karwan. "Ania K*rwan, brawo TVP" - napisała była reprezentantka Polski w konkursie Eurowizji. Czy to początek wielkiego konfliktu gwiazd?

Źródło: plejada.pl

Pamiętacie Sashę Strunin? Wokalistka zinterpretuje poezję Białoszewskiego (płyta "Autoportety")

14.06.2019 10:32


Sasha Strunin karierę zaczęła jeszcze jako nastolatka. Zaczynała w "Idolu", potem jako wokalistka The Jest Set próbowała sił w polskich eliminacjach do Eurowizji. Udało jej się w 2007 roku i w tym roku została reprezentantką naszego kraju. Dziś wokalistka przygotowuje się do wydania kolejnej płyty pt. "Autoportrety".

Źródło: muzyka.interia.pl

Kontrowersyjna grupa Hatari nie wystąpi w Polsce. Koncerty odwołane

14.06.2019 9:09


Reprezentująca w finale konkursu Eurowizji Islandię grupa Hatari odwołała cztery koncerty w Polsce, które miały odbyć się w drugiej połowie sierpnia. Zespół zapowiada, że planuje przyjechać do naszego kraju na początku 2020 r.

Tagi: Eurowizja
Źródło: muzyka.interia.pl

reklama
Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami