Wiadomości z tagiem Kim Kardashian  RSS
Kim Kardashian pogodziła się z Beyonce. Miły gest ze strony wokalistki

31.01.2020 11:49

Kim Kardashian i Beyonce zawiesiły topór wojenny. Ich aktywność na mediach społecznościowych sugeruje, że relacje pomiędzy gwiazdami uległy poprawie.

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Ma je w szafie Kim Kardashian i Agnieszka Więdłocha. Oto modne i wygodne kapcie gwiazd

30.01.2020 22:43

Obuwie przeznaczone do chodzenia po domu obecnie przechodzi swój renesans. Nic więc dziwnego, że gwiazdy chętnie je wybierają nie tylko w domowym zaciszu, ale i na oficjalnych imprezach. Kapcie mają coraz więcej zwolenniczek. Zainspirowani stylem gwiazd postanowiliśmy znaleźć podobne, aby odtworzyć ich stylizacje.

Źródło: plejada.pl

Patricia Kazadi na premierze "Czarno to widzę" przykuła uwagę wszystkich!

24.01.2020 9:20


Patricia Kazadi (31 l.) szykuje się do wydania płyty, więc na ściankach jest jej coraz więcej. Ostatnio celebrytka pojawiła się na premierze sztuki "Czarno to widzę", którą wyreżyserowała pogodynka Omenaa(!). W kuluarach to nie Mensah grała jednak pierwsze skrzypce. Całą uwagę skupiła na sobie Kazadi, która pojawiła się w białej opinającej ciało sukience, która niesamowicie uwypukliła jej pupę. Z takimi warunkami śmiało mogłaby się zaprzyjaźnić z Kim Kardashian albo Jennifer Lopez.

Źródło: www.pomponik.pl

Kim Kardashian rezygnuje z życia towarzyskiego

21.01.2020 12:38


Kim Kardashian ukończyła właśnie pierwszy rok praktyki w jednej z amerykańskich kancelarii prawnych.

Źródło: kobieta.interia.pl

Kim Kardashian jest poważnie chora. Przez przykrą dolegliwość może ucierpieć jej uroda

19.01.2020 22:00


Kim Kardashian choruje na bardzo bolesną, uciążliwą przypadłość. Postanowiła się podzielić swoim doświadczeniem z internautami. Dzięki temu udało jej się uświadomić wiele osób. Kim Kardashian kilka lat temu, spotkała Kanyego Westa, w którym zakochała się ze wzajemnością. Zalegalizowali związek, decydując się na spektakularny ślub we Florencji. Zdjęcia z tego wydarzenia obiegły social media i wywołały […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Jedni ich kochają, inni nie rozumieją ich fenomenu. Poznaj historię rodziny Kardashianów

18.01.2020 20:03

Rodzina Kardashianów i Jennerów wzbudza wiele kontrowersji w mediach, a życie prywatne Kylie Jenner, Kim Kardashian czy Caitlyn Jenner interesuje miliony ludzi na całym świecie. Jaka historia kryje się za rodziną? Najgłośniejsze skandale, romanse, operacje plastyczne. Sami zobaczcie.

Źródło: plejada.pl

Książe Karol porównał Meghan Markle do Kim Kardashian! Co miał na myśli?

18.01.2020 15:39

Następca brytyjskiego tronu, książę Karol, w ostrych słowach skomentował ostatnie działania jej synowej, Meghan Markle! Porównał ją do Kim Kardashian. Sprawdź szczegóły!

Źródło: www.telemagazyn.pl

Cardi B poraziła strojem na pokazie mody męskiej. Kim Kardashian przy niej to grzeczna dziewczynka

17.01.2020 19:00


Ubrana od stóp do głów na czarno Cardi B szokuje swoją stylizacją na paryskim tygodniu mody. Tym razem wokalistka swoim ubiorem nie tylko prowokuje, ale również wywołuje dyskusję polityczną. Cardi B, nazywana „nową Nicki Minaj” to 27-letnia wokalistka, która naprawdę nazywa się Belcalis Almanzar. Zadebiutowała w 2015 roku pojawiając się w remiksie piosenki Shaggy’ego – […]

Źródło: jastrzabpost.pl

reklama
Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami