Wiadomości z tagiem Martyna Wojciechowska  RSS
Martyna Wojciechowska odkłada ślub?! Co się dzieje w ich związku?!

22.06.2019 5:30


Latem zwalniają tempo pracy. Mają wiele ważnych spraw do omówienia, w tym kwestię ślubu. Czy Martyna Wojciechowska (44 l.) i Przemysław Kossakowski (47 l.) w końcu zdecydują się na ten ważny dla nich krok?

Źródło: www.pomponik.pl

Martyna Wojciechowska ma wielki powód do dumy! Świadectwo jej zdolnej córki wygląda imponująco! Internet nie podzielił jej radości!

19.06.2019 17:50


Martyna Wojciechowska oraz Anna Samusionek pochwaliły się świadectwem szkolnym swoich córek. Obie dziewczynki uzyskały wzorowe wyniki w nauce! Od środy wszyscy uczniowie mają wreszcie upragnione wakacje. Z tego faktu cieszą się także rodzice, którzy już niebawem zabiorą swoje pociechy w wakacyjną podróż. Ważnym wydarzeniem w życiu każdego dziecka jest koniec roku szkolnego, wówczas ich całoroczna […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Martyna Wojciechowska ma powody do dumy. Wszystko dzięki sukcesom córki

19.06.2019 13:43

Martyna Wojciechowska pochwaliła się na Instagramie, że jej 11-letnia córka ma czerwony pasek na świadectwie. Nie jest jedyną gwiazdą, która w dzień zakończenia roku szkolnego pochwaliła się sukcesami dziecka. Jakie wyniki w nauce osiągnęły dzieci innych gwiazd?

Źródło: plejada.pl

Martyna Wojciechowska nie przestaje zaskakiwać. Skoczyła z 4 tysięcy metrów

17.06.2019 20:43

Martyna Wojciechowska to jedna z najodważniejszych gwiazd w Polsce. Gwiazda TVN pochwaliła się właśnie fanom, że zdała egzamin na skoczka spadochronowego i ma już pierwszy skok (z czterech tys. metrów) za sobą. Podróżniczka nie tylko pokazała zdjęcie z lotu, ale i zdradziła, dlaczego postanowiła nauczyć się tego ekstremalnego sportu.

Źródło: plejada.pl

Martyna Wojciechowska pęka z dumy. Jej córka wygrała nietypowe zawody sportowe

17.06.2019 9:39

Martyna Wojciechowska wielokrotnie chwaliła się, że jej córka odziedziczyła po niej zamiłowanie do sportu i ekstremalnych wrażeń. W miniony weekend Marysia wzięła udział w zawodach w nietypowej dyscyplinie i zajęła pierwsze miejsce. Dumna mama pochwaliła się osiągnieciami córki na swoim Instagramie.

Źródło: www.rmf.fm

Cała Warszawa tonie w kolorowych ulotkach! To sprawka sprytnej córki Martyny Wojciechowskiej!

16.06.2019 5:00


Martyna Wojciechowska stara się przekazać swojej córce Marysi najważniejsze wartości w życiu. Pokazuje też jak iść przez życie z uśmiechem. Na reakcję nastolatki nie trzeba było długo czekać! Martyna Wojciechowska znów może być dumna ze swojej córki Marysi! Dziewczynka wpadła na genialny pomysł, jak umilić życie Warszawiakom i przy okazji wywołać uśmiech na ich twarzach. […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Martyna Wojciechowska skacze z radości! Jej 11-letnia córka odniosła światowy sukces! Marysia jest profesjonalną mistrzynią!

15.06.2019 21:26


Martyna Wojciechowska ma wielki powód do dumy. Córka gwiazdy TVN, wygrała profesjonalne zawody sportowe! Podróżniczka pokazała zdjęcia swojej ślicznej mistrzyni! Martyna Wojciechowska od wczesnej młodości ma wielkie zamiłowanie do sportów ekstremalnych, dla gwiazdy TVN nie istnieją wyzwania trudne i niewykonalne. Martyna imponuje swoją odwagą, którą bije na głowę wielu mężczyzn. Choć Wojciechowska zaliczyła już […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Martyna Wojciechowska zmienia styl? "Kobieta zmienną jest"

15.06.2019 14:43

Martyna Wojciechowska znana jest ze swojego charakterystycznego stylu. Prowadząca program "Kobieta na krańcu świata" zazwyczaj pokazuje się w wojskowej zieleni i czerni. Teraz jednak pochwaliła się zdjęciem w zupełnie nowej odsłonie. Pasuje jej ten styl?

Źródło: plejada.pl

Martyna Wojciechowska potwierdziła, że spodziewa się dziecka: “Niebawem urodzę”!

13.06.2019 7:40


Martyna Wojciechowska jest naładowana pozytywną energią, a w tych wszystkich emocjach może liczyć na wsparcie swojego partnera Przemka Kossakowskiego. Gwiazda pochwaliła się, że wkrótce “urodzi swoje kolejne dziecko”, a będzie nim… jej własna fundacja. Martyna Wojciechowska od lat przemierza najdalsze zakątki globu prowadząc program Kobieta na krańcu świata. Jej doświadczenia pozwoliły spoglądać na świat w […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Martyna Wojciechowska zdobyła się na szczerość: Jeśli chodzi o dziecko...

12.06.2019 5:16


Już od dłuższego czasu spekuluje się, czy Martyna Wojciechowska (44 l.) wyjdzie za Przemysława Kossakowskiego (46 l.) i czy będą mieli dziecko. Jednak do tej pory próżno było czekać na jakikolwiek komentarz z ich strony. Dopiero niedawno podróżniczka postanowiła zabrać głos i wyjawiła prawdę.

Źródło: www.pomponik.pl

reklama
Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami