Wiadomości z tagiem Pretty Woman  RSS
Richard Gere i szefowa "La Strady" spotkali się w Polsce. Nie szczędziła mu przykrych słów

20.11.2019 21:20

Richard Gere to nie tylko popularny aktor, ale i działacz na rzecz praw człowieka. Niedawno odwiedził Polskę, gdzie odbył szereg ciekawych spotkań. Jedną z osób, z którymi rozmawiał, była szefowa fundacji "La Strada". Nie szczędziła mu przykrych słów. Przyznała, że film "Pretty Woman", w którym zagrał, niesie sporo negatywnych konsekwencji.

Źródło: plejada.pl

Julia Roberts: Najpiękniejszy uśmiech współczesnego kina

28.10.2019 10:47


Pretty woman, Erin Brockovich i Dzwoneczek - Julia Roberts z każdej swej roli potrafi uczynić wyjątkową kreację. 28 października aktorka o zniewalającym uśmiechu skończyła 52 lata.

Źródło: kobieta.interia.pl

Polska "Pretty Woman" próbowała podbić salony, ale o jej stylizacji wolelibyśmy zapomnieć. Kto zaprezentował się lepiej?

26.10.2019 8:44

W minionym tygodniu gwiazdy znów pojawiły się na warszawskich salonach. Jedne zachwyciły swoimi stylizacjami, o innych... wolelibyśmy zapomnieć. Czyje kreacje zasługują na pochwałę, a kto powinien przemyśleć swoje wybory? Oto sukcesy i porażki modowe minionego tygodnia.

Źródło: plejada.pl

Theresia Fischer przyszła na galę w "siateczce"

30.09.2019 13:44


Theresia Fischer (27 l.), która wystąpiła w niemieckiej wersji "Top Model" oraz "Big Brothera", ostatnio nieźle zaszalała ze strojem! Na premierze "Pretty Woman - Das Musical" pojawiła się w szortach oraz bluzce, która była wykonana z przezroczystej "siateczki". Całość "zdobiły" naklejki na sutkach. Pokazałybyście się tak publicznie?

Źródło: www.pomponik.pl

Zakochany Maciej Zień pokazał namiętne zdjęcia z nowym partnerem! Jest romantycznie jak w finałowej scenie “Pretty Woman”!

26.07.2019 13:55


Maciej Zień pokazał swojego ukochanego! Z okazji jego urodzin, złożył mu życzenia publikując romantyczne zdjęcie z wakacji! Zobaczcie jak wygląda Mateusz Opaciński!  Maciej Zień to jeden z najpopularniejszych i najbardziej docenianych projektantów w Polsce. Jego kreacje noszą największe sławy naszego kraju. Zaliczają się do nich m.in.: Marina, Małgorzata Kożuchowska, Małgorzata Rozenek, Danuta Stenka czy Kasia […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Po latach ujawniono finałową scenę z “Pretty Woman”! Hit wszech czasów miał mieć dramatyczne zakończenie

16.06.2019 17:43


Pretty Woman to kultowa komedia romantyczna, która podbiła serca fanów na całym świecie. Mało kto jednak wie, że pierwotnie miała mieć inne zakończenie. Sekret ten zdradziła Julia Roberts, która wcieliła się w rolę tytułowej bohaterki. Julia Roberts doskonale znana jest publiczności ze świetnej roli prostytutki Vivian Ward w wydanym w 1990 roku filmie Pretty Woman. Bohaterka, w […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Po latach wyciekła finałowa scena z “Pretty Woman”! Hit wszech czasów miał mieć dramatyczne zakończenie

16.06.2019 12:54


Pretty Woman to kultowa komedia romantyczna, która podbiła serca fanów na całym świecie. Mało kto jednak wie, że mogła mieć ona inne zakończenie. Sekret ten zdradziła Julia Roberts, która wcielała się w główną bohaterkę. Julia Roberts to aktorka, która doskonale zagrała główną rolę w amerykańskiej komedii romantycznej Pretty Woman,  która opowiada losy Vivian Ward. Zostaje ona zatrudniona przez majętnego […]

Źródło: jastrzabpost.pl

reklama
Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami