Wiadomości z tagiem Telewizja Polska  RSS
TVP pokazała zwiastun filmu „Zenek” o Zenonie Martyniuku (wideo)

24.01.2020 20:43

Telewizja Polska udostępniła zwiastun filmu fabularnego „Zenek” opowiadającego o piosenkarzu disco polo Zenonie Martyniuku. W kinach „Zenek” będzie pokazywany od 14 lutego.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

„Szansa na sukces. Eurowizja 2020” od 2 lutego w TVP2

23.01.2020 20:49

W niedzielę, 2 lutego br. Dwójka rozpocznie emisję kolejnej serii „Szansy na sukces”. W jej ramach Telewizja Polska wyłoni reprezentanta Polski na Eurowizję 2020.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Serial zdjęty z anteny TVP! Co się stało z "Ojcem Mateuszem"?

23.01.2020 17:36

Nie mamy dobrych wieści dla fanów serialu "Ojciec Mateusz"! Dzisiaj na antenie TVP1 miała odbyć się emisja 216. odcinka serialu "Ojciec Mateusz", jednak Telewizja Polska postanowiła wprowadzić zmianę w ramówce!

Źródło: www.telemagazyn.pl

Jak do tego doszło? Nie wiem. Telewizja Polska opublikowała pierwszy zwiastun filmu o Zenku

23.01.2020 11:30

Do sieci trafił pierwszy trailer filmu o królu disco-polo. Znalazło się w nim nawet miejsce na krytykę legendarnych Led Zeppelin i AC/DC. W zwiastunie widzimy również, że w filmie wystąpił specjalny gość zza granicy.

Źródło: natemat.pl

TVP prezentuje pełny zwiastun filmu o Zenonie Martyniuku! Na ekranie pojawi się... Limahl!

23.01.2020 10:39

Telewizja Polska zaprezentowała pełny zwiastun filmu "Zenek", którego głównym bohaterem jest lider zespołu Akcet, Zenon Martyniuk. Co ciekawe, oprócz polskich aktorów, w produkcji pojawi się także idol lat 80. XX wieku - Limahl!

Źródło: www.telemagazyn.pl

Wszyscy uczestnicy 2. edycji są już znani! Poznaj nowe duety tanecznego show TVP!

22.01.2020 9:42

Już po raz drugi sześć duetów stanie do tanecznej walki na multimedialnej scenie "Dance, Dance, Dance". Poznajcie wszystkich uczestników tanecznego show Telewizji Polskiej!

Źródło: www.telemagazyn.pl

Ogłoszono ostatnią uczestniczkę "Tańca z gwiazdami". To młoda gwiazda internetu

20.01.2020 21:45

Nowa edycja "Tańca z gwiazdami" zbliża się ogromnymi krokami. Już w marcu widzowie telewizji Polsat będą mogli zobaczyć na parkiecie m.in. Julię Wieniawę oraz Marcina Bosaka. Do grona celebrytów dołączyła właśnie ostatnia z uczestniczek. To Sylwia Lipka – informuje "Fakt".

Źródło: natemat.pl

TVP pokaże "zaginiony" serial Patryka Vegi! Kiedy premiera?

17.01.2020 22:41

Tego chyba nikt się nie spodziewał. Telewizja Polska postanowiła wyemitować produkcję Patryka Vegi sprzed lat, a mianowicie emisji doczeka się... serialowa wersja filmu "Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć"! Też nie wiedzieliście, że powstał taki serial?

Źródło: www.telemagazyn.pl

Była gwiazdą TVP i nagle zniknęła z anteny. Teraz wraca do mediów

17.01.2020 15:43

Aleksandra Rosiak wróciła do pracy. Dziennikarka przez dekadę związana z Telewizją Polską teraz została prowadzącą radiowej audycji. Gdzie dokładnie pracuje była współgospodyni programu "Pytanie na śniadanie"?

Źródło: plejada.pl

Telewizja Polska pokaże koncert na 40-lecie utworzenia NSZZ „Solidarność”

14.01.2020 20:55

Pod koniec sierpnia br. na PGE Narodowym zorganizowany zostanie koncert w 40. rocznicę utworzenia NSZZ „Solidarność”. Współorganizatorem i producentem przedsięwzięcia będzie Telewizja Polska. - Jestem dumny, że mogę spełnić powinność wynikająca z osobistych przekonań i z misji TVP - skomentował prezes Jacek Kurski.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

reklama
Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami