Wiadomości z tagiem Weronika Rosati  RSS
Julia Wieniawa, Weronika Rosati i Katarzyna wygryzą “Przyjaciółki” z Polsatu? Znamy datę premiery serialu “Zawsze warto”

14.06.2019 16:43


Serial Zawsze warto to opowieść o trzech przyjaciołach, które poznały się w dramatycznych okolicznościach. Nowość już jesienią trafi na antenę Polsatu. Czy będzie hitem na miarę Przyjaciółek? Bohaterkami serialu Zawsze warto są trzy kobiety: prawniczka, gospodyni domowa i prostytutka. Poznały się w dramatycznych okolicznościach, a ich losy nierozerwalnie się ze sobą splotły. Marta (Weronika Rosati) […]

Źródło: jastrzabpost.pl

Zielińska, Rosati i Wieniawa na planie nowego serialu Polsatu!

14.06.2019 13:47

Katarzyna Zielińska, Weronika Rosati i Julia Wieniawa pracują na planie nowego serialu Polsatu i chętnie dzielą się kulisami produkcji ze swoimi fanami. "Zawsze warto" już jesienią 2019 w telewizji!

Źródło: www.telemagazyn.pl

Weronika Rosati założyła fundację! "Mówimy stop przemocy"

11.06.2019 15:43


Weronika Rosati (35 l.) założyła fundację Siła kobiety, która ma pomagać ofiarom przemocy domowej i nie tylko...

Źródło: www.pomponik.pl

Weronika Rosati założyła fundację. "Będę wspierać ofiary przemocy i mobbingu"

11.06.2019 8:43

Weronika Rosati założyła fundację "Siła Kobiety", która jest skierowana do pań będących ofiarami m.in. mobbingu i przemocy domowej. Aktorka zdecydowała się na ten krok kilka miesięcy po tym, jak ujawniła, że sama była w toksycznym związku z ojcem swojej córki. "To będzie miejsce, które ma pomagać tym, które zostały skrzywdzone przez ludzi, którzy mają nad nimi przewagę" - informuje na Instagramie.

Źródło: plejada.pl

Weronika Rosati zakłada fundację "Siła kobiety". Dołączyły do niej znane aktywistki

10.06.2019 21:29

Weronika Rosati publicznie oskarżyła swojego byłego partnera, Roberta Śmigielskiego, o to, że się nad nią znęcał. Teraz aktorka zakłada fundację,...

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Weronika Rosati kontra Robert Śmigielski. Ostatnia rozprawa nie zamknęła sprawy

10.06.2019 7:49

Ostatnia rozprawa pomiędzy Weroniką Rosati a Robertem Śmigielskim dała nadzieję, że to już koniec konfliktu pomiędzy dawnymi partnerami. Nic...

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Weronika Rosati ubiega się o zakaz zbliżania się Śmigielskiego do niej i dziecka w Polsce

04.06.2019 15:43

Weronika Rosati wystąpiła o uregulowanie kwestii opieki nad córką, a w ubiegłym tygodniu zapadła decyzja, o której poinformowała w sieci, a pełnomocnicy ortopedy podważyli opublikowane oświadczenie. Rosati nie pozostawiła sprawy bez odpowiedzi. Za pośrednictwem reprezentującej ją kancelarii, poinformowała właśnie, że z przyczyn oczywistych wnosi o zakaz zbliżania się byłego partnera do niej i dziecka na terenie Polski.

Źródło: plejada.pl

Pełnomocnicy Śmigielskiego korygują oświadczenie Rosati w sprawie o opiekę nad dzieckiem: orzeczenie nie jest wyrokiem

03.06.2019 16:43

Weronika Rosati i Robert Śmigielski od dawna toczą ze sobą medialną batalię. Niedawno aktorka oskarżyła ortopedę o przemoc psychiczną i fizyczną, a niedługo potem wystąpiła o uregulowanie kwestii opieki nad ich córką Elizabeth. W ubiegłym tygodniu zapadła decyzja, którą aktorka określiła w sieci mianem "wyrok". Pełnomocnicy Roberta Śmigielskiego zaprzeczają tym informacjom. - Orzeczenie nie jest "wyrokiem kończącym sprawę - czytamy w wysłanym nam oświadczeniu.

Źródło: plejada.pl

Robert Śmigielski spotkał się z córką. Nie widział jej pół roku

03.06.2019 7:02

Robert Śmigielski po kilku miesiącach w końcu zobaczył swoją córkę. W czasie spotkania obecni byli Weronika Rosati i kurator sądowy.

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Zapadł wyrok w sprawie Rosati i Śmigielskiego. Jest oficjalne oświadczenie

31.05.2019 14:43


Weronika Rosati (35 l.) może świętować - sąd przyznał jej prawo do opieki nad córką Elisabeth.

Źródło: www.pomponik.pl

reklama
Motoryzacja   Filmy   Finanse   Gry (eng)   Wiadomości (Strona główna)   Kobieta   Komputery   Wiadomości (eng)   Plotek   Turystyka   Praca   Sport
Kontakt z nami