sobota, 22 czerwca, 2024
Strona głównaNa goracoWyluzowani Edward Miszczak i Anna Cieślak w Sopocie. Nie brakowało czułych gestów

Wyluzowani Edward Miszczak i Anna Cieślak w Sopocie. Nie brakowało czułych gestów

Sopot SuperHit Festiwal 2023. Anna Cieślak i Edward Miszczak pierwszego dnia festiwalu. Jak wyglądali?

26 maja rozpoczął się Sopot SuperHit Festiwal 2023. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć nowego dyrektora programowego stacji Polsat, która jest organizatorem wydarzenia już od 20 lat. Edward Miszczak i Anna Cieślak pokazali się w podobnych stylizacjach.

Sopot SuperHit Festiwal 2023. Jak wyglądali Edward Miszczak i Anna Cieślak?

Anna Cieślak i Edward Miszczak zostali sfotografowani tuż przed rozpoczęciem koncertu pierwszego dnia Sopot SuperHit Festiwal 2023. Oboje wyluzowani, w czapeczkach z daszkiem uśmiechali się do fotografów. Widać, że wspólny czas sprawia im wiele radości, a oni nie szczędzili sobie czułych gestów. Zdjęcia znajdziecie w naszej galerii.

Anna Cieślak i Edward Miszczak: historia miłości

Anna Cieślak w sierpniu 2021 roku została żoną Edwarda Miszczaka podczas ślubu, który był ważnym wydarzeniem towarzyskim. Przez długi jednak czas zakochani nie afiszowali się uczuciem ani nie bywali razem na salonach.

Ich związek od samego początku wzbudzał niemałe zainteresowanie mediów i fanów, ze względu na sporą różnicę wieku między nimi, bo dzieli ich aż 26 lat. Okazuje się jednak, że dla nich to tylko liczba, a oni stworzyli piękną relację.

Jeśli ktoś mnie pyta, jak mi się żyje z Edwardem, to mówię: „To jest piękne, że mam okazję się temu przyglądać, mogę się tego uczyć”. Z drugiej strony cieszę się, że mogę z nim to przegadać, bo on też oswaja moje emocje, uczy mnie. To jest cudowne, nie wstydzę się tego. Jestem kobietą świadomą, podejmującą własne decyzje, mającą własne zdanie. Wielokrotnie postrzeganą jako taką samotnicę, trochę fighterkę i nagle pojawia się człowiek, którego chcę słuchać, do którego przychodzę po pomoc i on jest. Życzę wszystkim takiej relacji – mówiła w podcaście.

Nieco więcej na temat pierwszego roku małżeństwa Anna Cieślak zdradziła naszej reporterce, a cała rozmowa poniżej.

 

Artykuł pochodzi z tej strony.

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular